MAPILab

MAPILab Microsoft Outlook Eklentileri

image

Mail Merge Toolkit

Microsoft Office’in mektup birleştirme (mail merging) kapasitesini arttıran çok güçlü bir eklentidir. Microsoft Outlook, Microsoft Word ve Microsoft Publisher’daki posta birleştirme özelliklerini arttırarak, kişiselleştirilmiş toplu e-posta gönderiminin kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

image

Duplicate E-Mail Remover

Duplicate E-Mail Remover for Microsoft Outlook, Outlook’ta yinelenen e-posta’ları ortadan kaldıran, hızlı, güçlü ve güvenli bir araçtır.

image

Duplicates Remover for Outlook

Microsoft Outlook klasöründeki kişileri, notları, görevleri, günlükleri ve takvim öğelerini işleyen ve yinelenen öğelerin ortadan kaldırılmasını sağlayan güçlü ve esnek bir eklentidir.

Bu ürün, e-posta’ları işlemez. Yinelenen e-postaların işlenmesi için lütfen ‘Duplicate E-Mail Remover’ ürününü inceleyiniz.

image

All-inclusive Package for Outlook

Tüm Microsoft Outlook eklentilerini içeren ‘MAPILab All-inclusive Package for Microsoft Outlook’ ile %45 tasarruf edin.

image

Send Personally for Outlook

Microsoft Outlook’ta yalnızca toplu e-posta gönderimi sağlamakla kalmayan, e-posta’larda yüksek düzeyde kişiselleştirme sağlayan toplu e-posta gönderme eklentisidir. ‘Send Personally for Outlook’ ile Microsoft Outlook aracılığıyla çok sayıda alıcıya tek seferde ve kolayca kişiselleştirilmiş e-posta gönderebilirsiniz.

image

MAPILab Toolbox for Outlook

Microsoft Outlook için, 19 farklı eklentinin bir arada sunulduğu en üst düzey settir. Mesaj göndermeyi planlamanıza, e-posta yoluyla bilgisayarınızdan dosyalara erişmenize, oluşturduğunuz e-posta’lardaki mesaj alanlarını otomatik doldurmanıza, belirli bir zaman dilimi içinde gönderilecek mesajların miktarını planlamanıza, SMS yoluyla Outlook’tan hatırlatıcılar almanıza, e-posta listelerinizi, kişilerinizi ve sohbetinizi yönetmenize, mesajlarınızı yönlendirmenize ve daha fazlasına yardımcı olur.

image

Attachments Processor for Outlook

Outlook eklerinin yönetilmesi için verimliliği en yüksek eklentidir. 3 çözümü bir arada sunar;
1.Outlook’ta ekleri ayıklayın ve bir klasöre kaydedin.
2.Outlook eklentilerini zip’leyin
3.Engellenen ekleri yönetin.

image

Print Tools for Outlook

Print Tools for Outlook ile Outlook e-posta iletilerini ve eklerini, ileti ve ekleri ayrı ayrı da olabilecek şekilde, açmaya dahi gerek kalmadan otomatik olarak yazdırabilirsiniz.

image

Quick Templates for Outlook

Teknik destek görevlileri, satış personelleri ve çalışmalarında e-posta’yı kapsamlı şekilde kullanan herkes için sık sık tekrarlanan metin parçacıklarını şablon haline getirerek hızlı ve hatasız kullanmanızı sağlayan harika bir araçtır.

Diğer Outlook Eklentileri :

Actual Contacts for Outlook

Outlook’ta kayıtlı kişilerinizi güncellemek ve doğrulamak için geliştirilmiş bir eklentidir. Kayıtlı kişilerinize, verilerini güncellemelerine izin veren bir kişisel form gönderebilir ve onların yanıtlarını otomatik olarak kayıtlarınıza işleyebilirsiniz.

Add Contacts

İleti gönderen veya alıcılarının adını ve e-posta adresini otomatik olarak Outlook Kişileri’nde saklamanızı sağlayan eklentidir. Ayrıca daha önce aldığınız veya gönderdiğiniz mesajlardaki kişilerin de saklanmasını bu eklenti ile sağlayabilirsiniz.

E-Mail Follow-Up

Gönderidiğiniz e-posta’ya belirlediğiniz zaman aralığında yanıt verilmediğinde sizi uyaran ve dilerseniz ilk mesajı içeren bir hatırlatıcı göndermenize imkan tanıyan eklentidir.

HTML E-Mail Archiver for Outlook

Tüm Microsoft Outlook klasörleriyle çalışan ve çeşitli görevler için kullanılan benzersiz bir eklentidir; Platform bağımsız bir HTML formatı veya platforma bağımlı CHM formatında arşivleme, Microsoft Outlook klasörlerini internette yayınlama, Microsoft Outlook’tan verileri mobil cihazlar da dahil olmak üzere diğer yazılım ve donanım platformlarına taşıma için kullanılabilen eklentidir.

Live Signatures

Gönderdiğiniz e-postalara metin, tarih, saat ve hatta RSS akışları ekleyebilen, istenirse belirtilen bir text dosyasından aldığı bilgileri text ifade veya Kurumsal İmza olarak da kullanmanıza imkan sağlayan eklentidir.

MAPILab NNTP for Outlook

Microsoft Outlook 2007, 2003 ve 2002/XP üzerinden haber gruplarının iletilerini okumanıza ve ileti göndermenize olanak veren bir eklentidir.

Advanced Folders Watch

Microsoft Exchange Server’daki Microsoft Outlook klasörlerini ve Public klasörleri izleyerek yeni iletileri belirler ve bunlar için aktif ya da pasif kullanıcı bildirimleri oluşturulmasına izin verir.

Advanced Security for Outlook

Outlook Güvenlik Uyarılarının görüntülenmesini engellemenize ve bu uyarılara neden olan her ürün için otomatik olarak uygulanacak, erişime izin verme, erişimi engelleme veya hiçbir şey yapmadan varsayılan Microsoft Outlook işleyicisini gösterme eylemlerinden birini ayarlamanıza olanak tanır.