GFI Software

GFI Software, Aurea SMB Solutions, küçük ve orta ölçekli işletmelere anında iş değeri katan, kullanımı kolay, uygun maliyetli, güvenilir ve akıllıca tasarlanmış BT çözümleri geliştiren bir yazılım şirketidir.

Çözümleri BT yöneticilerinin iş ağlarını, sistemlerini, uygulamalarını ve iletişimlerini nerede olurlarsa olsunlar kolay, verimli ve güvenli bir şekilde yönetmelerini sağlar.

GFI, dünya çapında binlerce ortaktan oluşan bir ağa sahip, kanal odaklı bir şirkettir. Şirket çok sayıda ödül ve endüstri övgüsü almıştır ve uzun zamandır Microsoft® Gold ISV Ortağı’dır. Web ve posta güvenliği, arşivleme, faks, ağ ve güvenlik yazılımı sunar.

Kurulumu, yapılandırması ve çalıştırması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak nadir de olsa yardıma ihtiyaç duyulan durumda, son derece yetenekli teknik ekipleri hızlıca bir yanıt verir. Ayrıca ürünlerin değerlendirilmesi aşamasında zengin çevirmiçi kaynaklar ve ürünler için ücretsiz destek sunulur.

Yerel ihtiyaçları anlayan global bir şirket olan GFI, uluslararası bir başarı öyküsüdür. ABD (Kuzey Carolina ve Florida), İngiltere (Londra), Avusturya, Avustralya, Malta, Hong Kong ve Romanya’da ofisleri bulunuyor. Ayrıca tüm dünyada ortakları ve müşterileri olduğundan, müşterilerine yerel hizmetler sağlayabilir, ortaya çıkan problem ve trendleri tespit edebilir ve rakiplerine göre daha hızlı iş çözümleri sağlar.