E-posta Bileşeni ve E-posta Sunucusunda Ulaşabileceğiniz En İyi Çözüm

Profesyonel geliştiriciler için rekabetçi fiyatlara sahip, kullanıcı dostu, tam özellikli ve yüksek performanslı SMTP bileşeni, POP3 bileşeni ve IMAP4 bileşenini tam destek, yardım ve profesyonel rehberlik ile sunuyoruz. Tüm bileşenler, COM veya .NET framework'lerini destekleyen Visual Basic, VBA, ASP, Visual C ++, C #, VB.NET, ASP.NET, JScript.NET, Delphi veya diğer programlama dilleri için tamamen uygundur.

image
Exchange Sunucusu ve IIS SMTP Hizmeti için DKIM
DKIM for Exchange Server and IIS SMTP Service
Platform: Windows XP veya üstü (32bit / x64)
IIS SMTP Hizmeti veya Exchange Server 2000/2003/2007/2010/2013/2016/2019 yüklü
Exchange Server veya IIS SMTP servisinde giden e-postalara DomainKeys / DKIM imzası ekleyin. Alan adınızdan gelen e-postaların, Alan Alanı Anahtarları / DKIM uygulanmış e-posta sunucuları (Hotmail, Yahoo posta ve Gmail gibi) tarafından istenmeyen posta veya istenmeyen posta olarak işaretlenmesini önleyin. DKIM / SPF / DMARC kimlik doğrulaması için bir gelen aktarım aracısı da isteğe bağlı bir bileşen olarak sağlanır.
image
EASendMail SMTP Bileşeni
EASendMail SMTP Component
Arayüz: ActiveX/.NET/.NET Core/UWP/UAP
Platform: Windows XP veya üstü (32bit/x64)
ASP, VB, VBA, VC ++, C ++ / CLI, C #, VB.NET, JavaScript, ASP.NET, Delphi veya SMTP, Exchange Web Service (EWS) tabanlı diğer COM / .NET / .NET Core ortam uygulamalarında e-posta gönderin veya WebDAV protokolleri.
image
EAGetMail POP3/IMAP4 Bileşeni
EAGetMail POP3/IMAP4 Component
Arayüz: ActiveX/.NET/.NET Core/UWP
Platform: Windows XP veya üstü (32bit/x64)
E-postayı POP3 sunucusundan veya IMAP4 sunucusundan alın ve e-postayı ASP, VB, VBA, VC ++, Yönetilen C ++, C #, VB.NET, JScript, ASP.NET, Delphi veya diğer COM / .NET / .NET Core ortam uygulamalarında ayrıştırın.
image
Exchange Server ve IIS SMTP Hizmeti için S/MIME ve Disclaimer
S/MIME and Disclaimer for Exchange Server and IIS SMTP Service
Platform: Windows XP veya üstü (32bit / x64)
IIS SMTP Hizmeti veya Exchange Server 2000/2003/2007/2010/2013/2016/2019 yüklü
Exchange Server ve IIS SMTP Hizmeti'ndeki S / MIME sertifikası ile giden e-postalara gömülü görüntüler ve dijital imza içeren sorumluluk reddi beyanı ekleyin veya giden e-postayı şifreleyin.
image
IIS SMTP Hizmeti için Opportunistic TLS Yönlendiricisi
Opportunistic TLS Router for IIS SMTP Service
Platform: Windows XP veya üstü (32bit / x64)
IIS SMTP Hizmeti yüklü
Alıcı sunucu tarafından TLS'nin desteklenmemesi durumunda, e-posta iletilerini giden TLS etkin IIS SMTP Sanal Sunucularından Düz TCP IIS SMTP Sanal Sunucusuna yeniden yönlendirin.
image
EmailArchitect E-posta Sunucusu
EmailArchitect Email Server
Platform: Windows 2000 veya üstü (32bit / x64)
SMTP, POP3, IMAP4, HTTP, Web Mail, SSL, TLS, DKIM, SDK
SMTP, POP3, IMAP4, LIST, SSL, HTTP, Ajax Webmail, RBLS, Anti-Spam, Anti-Virus, Greylisting, DomainKeys, DKIM, IDN, Arşiv ve Artı Adreslemeyi destekleyen tam özellikli bir Windows E-posta Sunucusu.