MAPILab

MAPILab Diğer Ürünler

Raporlama Çözümleri

MAPILab Reports for Active Directory

Şirketin Active Directory organizasyonu ve nesneleri hakkında raporlar almayı amaçlamaktadır. Çözüm, Active Directory kullanıcıları, bilgisayarlar, gruplar, kuruluş birimleri ve özellikleri hakkında 50’den fazla rapor içerir.

MAPILab Reports for Domain Security

Kuruluşun etki alanı güvenliği hakkında rapor oluşturmak için kullanılan bir çözümdür. Ürün 40’tan fazla rapor içermektedir.

MAPILab Reports for Hardware and Software Inventory

Bir şirketin donanım ve yazılım ortamının durumu hakkında raporlar üreten bir çözümüdür. Hem masaüstü bilgisayarlar hem de sunucular için yazılım ve donanım hakkında ayrıntılı veriler sunmak üzere tasarlanmış 30’dan fazla rapor içerir.

Microsoft® Excel® Eklentileri

Advanced Consolidation Manager

MS Excel 2000-2013’te gelişmiş tablo birleştirme ve veri konsolidasyonu için eklentidir. Gelişmiş Konsolidasyon Yöneticisi, her bir program için istediğiniz sayıda dosyayı işleyebilmenizi ve farklı dosyalardaki verileri tek dosyada birleştirebilmenizi sağlar.

Compare Spreadsheets for Excel

Microsoft Excel dosyalarının karşılaştırılması için güçlü ve kullanışlı bir eklentidir. Uygulamanın özellikleri; Dosyalar, tablolar veya seçilen hücre aralıkları üzerinde çalışır, Microsoft Excel’de açmadan dosyalar üzerinde çalışabilir, sonuçların kapsamlı bir rapor olarak sunulmasını sağlar, nihai rapordaki herhangi bir hücreyi karşılaştırma olasılığı sağlar, hücre değerleri veya formüllerle karşılaştırma imkanı tanır, orijinal belgenin doğrudan rapora bağlı olarak düzenlenmesine olanak verir.

Fix Broken Links for Excel

Microsoft Excel 2013-2000 eklentisi, Excel bağlantılı dosyalarda bozuk bağlantıları bulmanıza ve düzeltmenize yardımcı olur. Programın temel işlevleri, bozuk bağlantıları olan belgeleri aramak, bozuk bağlantıları düzeltmek, web sitelerinde ve SharePoint sunucularında depolanan dosyalarla çalışmaktır.

MAPILab Find and Replace for Excel

Excel’deki “Bul ve Değiştir” işlevinin gelişmiş bir sürümüdür. Başlıca artıları, birkaç dosyayla eşzamanlı çalışma, geri alma isteklerini yeniden kullanım için şablon olarak kaydetme ve indirme, verilerin aranması ve değiştirilmesi için sınırsız sayıda kural oluşturulması, tüm belge özelliklerinde (formüller, değerler vb.) işlemi bulma ve değiştirebilmedir.

Remove Duplicates from Excel

Microsoft Excel tablolarında yinelenen hücreleri aramak ve işlemek için tasarlanmıştır. Uygulamanın temel işlevleri, satırlar veya sütunlar arasında arama yapma, tüm tablo veya belirli bir hücre aralığında arama, tüm veya belirtilen satır veya sütunlardaki kopyaların aranması, değerlere veya formüllere göre karşılaştırma fırsatı. Eklenti, tekrarlanan hücreler üzerinde çok çeşitli işlem olanakları sunar.

Similar Data Finder for Excel

Microsoft Excel 2000-2013 çalışma sayfalarında benzer değerlere sahip hücreleri bulmanıza yardımcı olur. Uygulama, hücre değerlerini girerken yapılan hataları hızlı bir şekilde bulmanızı, hataları kolayca düzeltmenizi, yanlış gibi görünen hücreleri bulup işaretlemenizi ve aynı değerlere sahip hücreleri kaldırmanızı sağlar.

Tables Transformer for Excel

Excel için bu eklenti, pivot tablolar oluşturmak, bir tabloyu birkaç tabloya bölmek veya bir tablodaki iki tabloyu birleştirmek için mevcut tabloları hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olur.

Outlook Express Eklentileri

Attachments Processor for Outlook Express

Ekli dosyaları sabit diske kaydederek Outlook Express’teki e-posta klasörlerini minimize etmenize izin verir. Ekli dosyaların sıkıştırılması veya çıkartılması, işlenen dosyaları belirtilen klasörlere taşıma, bayrakla işaretleme vb. özellikler de mevcuttur.

Mail Recovery for Outlook Express

Microsoft Outlook Express’te bozuk klasörlerden ve dbx dosyalarından postaları kurtarır. Birkaç klasör arasında arama yapar. Kurtarılan bir mesaj, e-posta klasörüne veya metin eml dosyasına kaydedilebilir. Program belirtilen klasörleri tarar ve hasarlı mesajları bulmaya ve geri yüklemeye çalışır. Klasör yapısını geri yükleme seçeneği etkinleştirilirse, yeni klasörler oluşturulur ve kurtarılan mesajlar bunlara kaydedilir.

Remove Duplicates from Outlook Express

Microsoft Outlook Express klasörlerinden veya dbx dosyalarından yinelenen e-posta iletilerini siler. Birkaç klasör arasında arama yapar. Bulunan yinelenen bir mesaj da silinebilir, kopyalanabilir veya herhangi bir klasöre taşınabilir. Ücretsiz deneme.

Send Personally for Outlook Express

Outlook Express’ten kişisel ileti göndermeye izin verir. Kişisel Gönder, her alıcı için ayrı mesaj oluşturur ve kişisel olarak gönderir (önceden tanımlanmış dört makro kullanılabilir). Hem mesaj biçimlerini (zengin metin / HTML ve düz metin) hem de her türlü eki destekler.

Tweaker for Outlook Express

Outlook Express’in fırsatlarını genişletmesini ve bazı eksiklikleri temizlemesini sağlar. Kullanıcı dostu arayüz Outlook Express için Tweaker, deneyimsiz kullanıcılar için bile kesinlikle nettir ve kullanımda kolayca uygulanmasına izin verir.

Uygulama Geliştiriciler için Araçlar

MAPIProp

Microsoft Outlook 2000, 2002 / XP, 2003, 2007 için CDO ve Outlook Nesne Modeli nesnelerinin MAPI özelliklerini okumak üzere tasarlanmış ücretsiz bir bileşendir. Bu bileşenin kullanılması, Microsoft Outlook güvenlik sistemi istemlerinin önlenmesine yardımcı olur.

Outlook Security Manager

Outlook eklentilerinin ve Outlook ile etkileşime giren uygulamaların içinden Outlook Security’yi etkin bir şekilde denetleyen bir programlama aracıdır. .NET, VCL ve ActiveX platformlarını destekler, güvenlik uyarılarını önlemenizi sağlar ve bu tür bir girişim olmadan tüm Outlook nesnelerinin kullanımını mümkün kılar.

Send Personally Component

Kişisel Olarak Gönderme Bileşeni (CSP), Microsoft® Outlook® 2000-2007’de kişiselleştirilmiş mesaj dağıtımı sağlar.