MAPILab

MAPILab Microsoft Exchange Server Yazılımları

image

Attachment Save for Exchange

E-postaların ve ekli dosyaların doğrudan Exchange sunucusu üzerinde otomatik olarak kaydedilmesi ve silinmesi için tasarlanmış bir çözümdür.

image

MAPILab Search for Exchange

Microsoft Exchange sunucuları üzerindeki birden çok posta kutusunda, belirlenecek olan kriterlere göre ileti ve diğer öğeleri aramak için geliştirilmiş, Microsoft Exchange sunucularındaki yerleşik özelliklerden daha fazla işlevsellik sağlayan güçlü ve esnek bir çözümdür.

image

Print Agent for Exchange

E-posta ve eklerinin otomatik olarak yazdırılması için geliştirilmiş sunucu tarafı çözümüdür.

Koşullar, aksiyonlar ve istisnalar dahil olmak üzere belirlenebilen pratik bir kurallar sistemi sayesinde, gerçekten gerekli mesajların ve eklerin yazdırılması için tanımlamaların yapılmasını sağlar. Eklenti ile hem e-posta iletileri ve ekli dosyalar (resimler, HTML, PDF, txt), hem de Microsoft Office dosyaları (Word, Excel) yazdırılabilir.

image

MAPILab Disclaimers for Exchange

Kurumsal e-posta’lar için imza ve disclaimer yönetimine yardımcı çözümdür.

Sadece e-posta mesajlaşma standartlarını ve gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda şirketiniz ile ilgili gerekli metin ve görsel bilgileri de e-posta’lara ekleyerek giden her mesajı etkili bir pazarlama aracına dönüştürecektir.

image

POP3 Connector for Exchange

Harici POP3 sunucularından e-posta’ları indirir ve dahili Microsoft Exchange Server 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 üzerindeki son kullanıcılara sorunsuz ve etkili şekilde teslim edilmesini sağlar. Microsoft Exchange Server, harici POP3 sunucularından doğrudan e-posta indiremez, ancak MAPILab POP3 Connector böyle bir işlevi mümkün kılar.

image

MAPILab Rules for Exchange

Microsoft Exchange Server ve Microsoft Small Business Server 2000/2003’e gelen iletilerin işlenmesi aşamasında kullanılmak üzere kuralların oluşturması ve yönetilmesi için kullanılır. Sunucu tarafında mevcut olan kurallara göre, çok daha fazla esneklik ve işlevsellik sağlar. Her türlü mesajı destekler ve tamamen farklı bir teknolojik alt yapı kullanır.

image

MAPILab Reports for Exchange Server

Microsoft Exchange Server için geliştirilmiş bir raporlama çözümüdür; Depolama boyutları ve büyüme eğilimleri, kutu ve klasörlerin sayısı ve hacmi, mesaj akış hızı, içerik analizi, sunucuların etkinliği gibi başlıkları içeren 170’ten fazla rapor içerir.

E-posta sistemi parametreleri izleme, kaynak optimizasyonu, e-posta kutusu ve mesaj içeriği analizi, yükseltme ve taşıma hazırlığı, güvenlik denetimi ve beklenmedik olayların araştırılmasında size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır ve aracısız veri toplama ve ortalama bir iş istasyonuna kurulum imkanı sayesinde herhangi bir iş ortamında kolayca uygulanabilecektir.