MAPILab

MAPILab

MAPILab 2003 yılında kurulmuş ve bugün Microsoft Outlook için geliştirdiği eklentiler, Exchange Server için geliştirdiği genişletme yazılımları ve iş otomasyonundan ekip çalışmasını iyileştirmek için kullanılabilecek araçlara kadar geniş bir alanda ürettiği 30’dan fazla yüksek kaliteli ve benzersiz ürün ile pazarda lider konumda bulunan bir yazılım şirketidir.
MAPILab ürünlerinin Türkiye’deki yasal satıcısı Forsist Teknoloji Ltd. Şti.’dir.
image

Microsoft Outlook Araçları ve Uygulamaları

Microsoft Outlook işlevselliğini genişleten 20’den fazla eklenti ile üretkenliğinizi arttırabilir, yinelemeleri ortadan kaldırabilir, ekleri yönetebilir, kişisel mesajlar gönderebilir ve Outlook’ta gerçekleştirdiğiniz rutin işlemleri Otomatik hale getirebilirsiniz.

image

Microsoft Exchange Server için Yazılımlar

Microsoft Exchange Server kullanan her şirket için mutlaka sahip olunması gereken araçlar: Sunucu tarafı e-posta sıralama kuralları, ileti ekleri yöneticisi, yazdırma çözümü ve Microsoft Exchange Server için raporlama çözümü.

image

SharePoint Yazılımları

SharePoint için HarePoint Analytics, Yardım Masası ve İş Akışı Uzantıları olmak üzere, web analizi için güçlü ve esnek bir çözüm, şirket içi SharePoint ve çevrimiçi iş akışlarının yaratılması için 300’den fazla ‘kullanıma hazır’ eylem ve koşul içeren çözüm.

image

Diğer Ürünler

Raporlama çözümleri, Microsoft Excel ve Outlook Express için eklentiler.o.