MailEnable
image
image
image
Dünyanın en popüler Windows e-posta sunucuları arasında yer alan MailEnable, güvenli e-posta ve birlikte çalışma hizmetleri sağlamak için uçtan uca bir çözüm sunar.
İster binlerce son kullanıcıya e-posta hizmeti sağlayan bir hosting firması, ister tek bir alan adına sahip küçük bir işletme olun, MailEnable e-posta kullanıcılarınız için çok etkileyici bir deneyim sunacaktır.
MailEnable, Windows üzerinde çalışan, Microsoft Exchange Server ile karşılaştırılabilir özellikler sağlayan bir e-posta sunucusudur. Exchange ActiveSync, IMAP, SMTP, POP3 gibi güçlü mesajlaşma hizmetleri ve takvim (CalDAV), kişiler (CardDAV), görevler ve notlar gibi birlikte çalışma araçları sağlar.
Sunucu tabanlı lisanslama ile (sınırsız kullanıcı) MailEnable, e-posta barındırma için en uygun maliyetli posta sunucusu çözümüdür.
MailEnable'ı diğer e-posta sunucularından ayıran en önemli özellik, Microsoft Outlook ile kapsamlı entegrasyonudur. MailEnable, Microsoft Exchange ile aynı işlevselliği sunarak, her iki yönde de gerçek zamanlı güncelleştirmeleri destekler.
image

MailEnable Sürüm 10 şunları sunar:

WebMail / Mobil için Entegre Sohbet
XMPP Soketleri / BOSH Sohbet Servisi
Görüntülü / Sesli Sohbet
WebRTC ile Ekran Paylaşımı
ActiveSync için Proxy Kimlik Doğrulaması
Entegre SOCKS5 Proxy
Entegre HTTP Yükleme Hizmeti
Gelişmiş WebMail Görünümü / Performansı
Yeni Uzaktan Yönetim API’si / Bileşeni
Güncellenmiş PowerShell Yönetim Arayüzü
Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama
Destekleyen Web Tarayıcıları’nda, Web e-posta’sında PDF eki önizlemesi
ve daha fazlası…

MailEnable, 4 farklı sürüm olarak sunulmaktadır;

Standard Edition - Sınırsız Alan/Kullanıcı

(Ücretsiz) (Herkes için)

MailEnable Standard Edition, Microsoft Windows sunucuları için güçlü SMTP, IMAP, POP3 ve Web e-posta hizmetleri sağlar. Kolay kurulumu ve güçlü yönetim yazılımı ile, e-posta sunucunuz hızlı bir şekilde çalışır duruma gelir.
Bu sürüm, kişisel veya ticari kullanım için, hiç bir zaman veya kullanıcı kısıtlaması olmaksızın, tamamen ücretsizdir.

Professional Edition

(İleri düzey kullanıcılar için)

MailEnable Professional Edition, MailEnable Standard Edition’ın tüm özelliklerine ilave olarak, ayrıca Mobil Webmail ve Web Yönetimi, 3.parti antivirüs taraması ve gelişmiş anti-spam gibi ek özellikleri içerir.
Professional Edition, orta ve küçük ölçekli şirketler için ideal e-posta sunucusu özelliklerini ve esnekliğini sağlar.

Enterprise Edition

(Şirketler için)

MailEnable Enterprise Edition, MailEnable Professional Edition’ın özelliklerini genişletir ve yüksek e-posta işlem hacmi olan şirketlerin ya da e-posta’lar üzerinde daha fazla denetime gereksinim duyan kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tasarlanmıştır.
Enterprise Edition, birlikte çalışma, Outlook senkronizasyonu, uzaktan yönetim, daha gelişmiş Webmail, daha gelişmiş ve veritabanı bağlantısı gibi son derece işlevsel özellikler ekleyerek büyük ölçekli işlemler için gereken gücü ve kontrolü sağlar.

Enterprise Premium

(Full paket)

MailEnable Enterprise Premium, MailEnable’ın en gelişmiş ürünüdür. MailEnable Enterprise Edition’ın tüm özelliklerini içerir ve tam anlamıyla kusursuz bir Outlook entegrasyonu sağlar.
Randevu planlama, serbest ve meşgul durumu, ortak klasörler ve paylaşılan hesap kaynaklarına erişim de dahil olmak üzere, Outlook’ta sunulan tüm zengin özellikleri destekleyen bu sürüm, işletmelere verimli koordinasyon ve iletişim için ihtiyaç duydukları tüm gücü sunar.
Forsist Teknoloji, MailEnable’ın Türkiye’deki Yetkili Satıcısıdır.