Jam Software

Jam Software, yaşadığınız günlük zorluklara karşı size yüksek kaliteli çözümler sunmak için yürekten ve tutkuyla çalışır.
Yazılım geliştirme, uzman müşteri desteği ve son derece iyi yazılımcıları ile 20 yılı aşkın deneyimi sayesinde yüksek kaliteli yazılım çözümleri elde etmenizi sağlar. BT uzmanı veya ilgilisi, sistem yöneticisi, iletişim uzmanı veya yazılım mühendislerine yönelik dünya çapında değerlerini milyonlarca kez kanıtlamış güçlü ve son derece güvenilir yazılım çözümleri sunuyoruz.
Jam Software sizin için ne yapıyor ?
Disk Alanı Yönetiminde pazar lideridir, ancak Ofis ve İletişim, Posta Sunucusu ve Güvenlik, İzleme ve Teşhis ve Geliştiriciler için de akıllı çözümleri var. Sadece söze güvenmeyin: Tüm yazılım portföyünü 30 gün boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz!
Dosya ve Disk Alanı Yönetimi
Güçlü ve Hızlı
Disk alanı kritik bir kaynaktır. Ödüllü yazılım çözümlerimiz, sürücüleri veya dizinleri tarar ve disk alanının çok yönlü diyagramlarda ve tablolarda dağılımını gösterir. Disk alanınızı dolduran veya istenmeyen dosyaları kolayca bulabilirsiniz. Yazılımımız, kurumsal bir ortamda (Enterprise, SMB) ve özel kullanım için tüm çeşitli gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
Daha iyi disk alanı yönetimi çözümleriyle istenmeyen dosyalardan kurtulun!
image
image
Posta Sunucusu ve Güvenlik
Rahat ve Güvenilir
Her gün yaklaşık 1 milyon yeni kötü amaçlı yazılım tehdidi ortaya çıkıyor. Bir virüsün neden olduğu hasarlar, ağın tamamen bozulmasına veya kritik verilerin kaybına neden olabilir. Kullanıma hazır POP3 / IMAP Bağlayıcı, Exchange Server için esnek eklenti ve güçlü anti-spam filtresi ile şirketinizdeki e-posta güvenliğini tamamen kontrol edip posta sunucularını spam ve virüslere karşı korursunuz.
Kolay ve hızlı kurulum, kanıtlanmış güvenlik!
Bankacılık ve Telefon
Güvenli ve Kullanımı Kolay
Daha iyi iş verimliliği, geliştirilmiş iç ve dış iletişim ve kolay finansal işlemler? Verimli telefon ve güvenli finansal SEPA ödemeleri için profesyonel ve kullanıcı dostu yazılımımız, büyüklük veya sektörden bağımsız olarak herhangi bir şirket veya kuruluş için katma değer sunar. Verimliliği artırmanıza, maliyetleri azaltmanıza ve zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.
Etkili iletişim ve güvenli finansal işlemler için profesyonel yazılım!
image
image
İzleme ve Teşhis
Esnek ve Özelleştirilebilir
Kusursuz işleyen BT sistemleri her şirkette bir zorunluluktur. Sunucu çöktüğünde veya web sitesi kullanılamadığında, iş süreçleri kesintiye uğrar ve şirketin tamamı felç olabilir. Kanıtlanmış ServerSentinel ve HeavyLoad ile bilgisayarlarınızı ve sunucularınızı kolayca izleyebilir ve test edebilirsiniz. Akıllı yazılım, cihazlarınızın ve uygulamalarınızın durumu hakkında sizi güncel tutar ve sistemlerinizin yüksek kullanılabilirliğini sağlar.
BT altyapınız üzerinde gerçek zamanlı görünürlük elde edin ve kritik iş sistemlerini çalışır durumda tutun!
Geliştirici Bileşenleri
Gerçek ve Profesyonel
.NET, Delphi ve WPF için kapsamlı UI kontrol setlerimizle, exlorer işlevlerini sadece birkaç tıklamayla kendi programlarınıza entegre edebilirsiniz. Çok yönlü özelleştirilebilir kontroller, anında kendi explorer'ınızı oluşturmanızı sağlar. Sadece projenize odaklanın! ShellBrowser Bileşenlerimiz tüm önemli görsel bileşenleri içerir, telifsizdir ve çalışma süresi ücreti içermez.
image
Forsist Teknoloji, Jam Software’in Türkiye’deki Yetkili Satıcısıdır.