Forsist Haberci nedir, ne değildir?

Forsist Haberci, Forsist Teknoloji’nin sizi gündemden, yeniliklerden, olağanüstü durumlardan, önemli kampanyalardan, büyük fırsatlardna haberdar etmek için oluşturduğu bir sistemdir.

Sistem oldukça basit çalışır;

Forsist Haberci’ye üye olurken 3 farklı abonelik türü görürsünüz.

Forsist Bülten : Sizin bayramınızı, yeni yılınızı kutlar, Teknoloji dünyasıyla ilgili çok çok önemli bir gelişme olduğunda size haber verir.

Forsist Teknoloji Bülten : Kurumsal Şirketlerin BT departmanlarına yönelik ürün ve hizmetlerdeki önemli gelişmeleri ya da temsil ettiği markalardaki yenilikleri ve büyük indirimleri duyurur.

Fırsat Dükkanı : Sadece son kullanıcıya yöneliktir ve her türlü ürün ya da hizmete ilişkin bilgi ve kampanya duyurusu gönderir.

Ama bu kadar değil.

Eğer Haberci’ye üye olduktan sonra profil sayfanıza girip bilgilerinizi doğru şekilde doldurursanız, sizin ilgi alanınızda olabilecek konulardaki haberleri size iletir.

Örneğin, bir satınalma çalışanıysanız, Haberci’ye üye olduktan sonra Satınalma departmanı’nın çok işine yarayabilecek bir bilgi, sadece size iletilir.

Eğer gelen haberleri daha da kişiselleştirmek isterseniz, Haberci’ye üye olduktan sonra bize mail gönderip ilgi alanlarınızı belirtin. Gelen haberleri duyurular, bilgi ve kampanyalar tamamen size özel olsun.

Peki Haberci ne değildir?

Haberci, sizin posta kutunuzu istemediğiniz maillerle dolduran bir araç değildir.

Haberci’ye abone olduktan sonra, gönderilen her mailde abonelikten kolayca ayrılabileceğiniz bağlantılar sunar. Sizin kararınıza saygılıdır.

Haberciyi’ye abone olurken verdiğiniz bilgiler, güvenle saklanır, Kimseyle paylaşılmaz. Forsist Teknoloji bünyesinde dahi, başka hiç bir amaç için kullanılmaz.

Haberci’yle tanışmak için yukarıdaki formu doldurmanız ve email adresinizi doğrulamanız yeterli.

Forsist Teknoloji Ltd. Şti.