FOXIT PDF SDK TEKNOLOJİSİNDE ENDÜSTRİ LİDERİDİR

Projenize eksiksiz PDF işlevselliği eklemenize ve tek bir Temel API ile tüm platformlarda ve ortamlarda uygulama geliştirmenize yardımcı oluyoruz

PDF SDK mızı İNCELEYİN
En yeni endüstri haberlerini OKUYUN
Uygulama geliştiricilerin bizi neden sevdiğini KEŞFEDİN

HANGİ PLATFORMDA ÇALIŞIYORSUNUZ ?

iOS

Android

UWP

Windows

Mac

Linux

Web

İşte Foxit'in uzman olduğu beş alan

Mühendislik

PDF teknolojisi, mühendislik şirketlerinin daha üretken ve tam uyumlu olmalarına yardımcı olacak uygulamalar geliştirmelerine yardımcı olur.

Sigorta

PDF SDK’larımız, sigorta sektöründe iş akışlarınızı kesintisiz ve kapsamlı hale getirebilecek bir düzeyde otomasyona izin verir.

Bankacılık

PDF teknolojisi, PDF’de beyan oluşturmaktan bankacılık uygulamalarında dijital imzalamaya kadar bankacılığın ayrılmaz bir parçasıdır.

Doküman Yönetimi

PDF SDK’larımız tüm dünyadaki Doküman Yönetimi Şirketleri için daha iyi belge oluşturma ve güvenlik sağlar.

Uyum

Uyum, şirketler için bazen birbiri ardına yaşanan farklı durumlar nedeniyle karmaşıklaşabilir. Tam özellik listemiz ile hayatı kolaylaştırmak için sizinleyiz.

KARŞINIZDA FOXIT PDF SDK 7.2

Foxit PDF SDK 7.2, PDF optimizasyonu eklentimizde önemli geliştirmeler, PDF belgelerine üstbilgi ve altbilgi ekleme desteği, doğrudan PDF akışından dijital imzaları almak için ek parametreler, XFA geliştirmeleri ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

Xamarin, Cordova, React Native, Kotlin ve Flutter için eklenti geliştirmeleri ve PDF SDK’dan en iyi şekilde yararlanmak için yeni demolar mevcut.

Mobil tarafa yeni bir tarama eklenti modülü, AcroForm ile yeni form alanları desteği, “farklı kaydet” ve “dosya boyutunu küçültme” seçenekleri için UI seviyesi desteği, Xamarin, Cordova, React Native, Kotlin ve Flutter için eklentilerde geliştirmeler ve PDF SDK’dan en iyi şekilde yararlanmak için yepyeni demolar ekledik.

Web görüntüleyici için, başlatma süresini azaltmak üzere yeni bir proses de dahil olmak üzere çoklu performans geliştirmeleri ekledik. Dosyayı görüntülemek için kaynakları yüklerken,PDF’nizin doğrusallaştırılmış olup olmadığını kontrol eder ve daha hızlı yükleme süreleri için otomatik olarak asenkron bir dosya yükleme modunu tetikler.

forsist-foxit-image

Foxit ile Dijital Geleceğinizi Güçlendirin

Forsist Teknoloji | Foxit Türkiye Distribütörü