MAPILab Microsoft Outlook Eklentileri

MAPILab All-inclusive Package for Microsoft Outlook

Tüm Outlook eklentilerini içeren ‘MAPILab All-inclusive Package for Microsoft Outlook’ ile %45 tasarruf edin.

1 Kullanıcı Lisansı : 199 USD + KDV

Duplicate Email Remover for Microsoft Outlook

Duplicate Email Remover for Microsoft Outlook, Outlook’ta yinelenen e-posta’ları ortadan kaldıran, hızlı, güçlü ve güvenli bir araçtır.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Duplicates Remover for Outlook

Microsoft Outlook klasöründeki kişileri, notları, görevleri, günlükleri ve takvim öğelerini işleyen ve yinelenen öğelerin ortadan kaldırılmasını sağlayan güçlü ve esnek bir eklentidir.

Bu ürün, e-posta’ları işlemez, yinelenen e-postaların işlenmesi için lütfen ‘Duplicate Email Remover for Microsoft Outlook’ ürününü inceleyiniz.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Mail Merge Toolkit

Microsoft Office’in mektup birleştirme (mail merging) kapasitesini arttıran çok güçlü bir eklentidir. Microsoft Outlook, Microsoft Word ve Microsoft Publisher’daki posta birleştirme özelliklerini arttırarak, kişiselleştirilmiş toplu e-posta gönderiminin kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Mail Merge Toolkit 1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV
Mail Merge Toolkit Pro 1 Kullanıcı Lisansı : 99 USD + KDV

Send Personally for Outlook

Outlook’ta yalnızca toplu e-posta gönderimi sağlamakla kalmayan, e-posta’larda yüksek düzeyde kişiselleştirme sağlayan, Outlook için toplu e-posta gönderme eklentisidir. ‘Send Personally for Outlook’ ile Microsoft Outlook aracılığıla çok sayıda alıcıya tek seferde ve kolayca kişiselleştirilmiş e-posta gönderebilirsiniz.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Attachments Processor for Outlook

Outlook eklerinin yönetilmesi için verimliliği en yüksek eklentidir. 3 çözümü bir arada sunar;
1.Outlook’ta ekleri ayıklayın ve bir klasöre kaydedin.
2.Outlook eklentilerini zip’leyin
3.Engellenen ekleri yönetin.

1 Kullanıcı Lisansı : 39 USD + KDV

Print Tools for Outlook

Outlook e-posta iletilerini ve eklerini, açmaya dahi gerek kalmadan otomatik olarak yazdırır.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

MAPILab Toolbox

Microsoft Outlook için, 20 farklı eklentinin bir arada sunulduğu en üst düzey settir. Mesaj göndermeyi planlamanıza, e-posta yoluyla bilgisayarınızdan dosyalara erişmenize, oluşturduğunuz e-posta’lardaki mesaj alanlarını otomatik doldurmanıza, belirli bir zaman dilimi içinde gönderilecek mesajların miktarını planlamanıza, SMS yoluyla Outlook’tan hatırlatıcılar almanıza, e-posta listelerinizi, kişilerinizi ve sohbetinizi yönetmenize, mesajlarınızı yönlendirmenize ve daha fazlasına yardımcı olur.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Quick Templates for Outlook

Teknik destek görevlileri, satış personelleri ve çalışmalarında e-posta’yı kapsamlı şekilde kullanan herkes için sık sık tekrarlanan metin parçacıklarını şablon haline getirerek hızlı ve hatasız kullanmanızı sağlayan harika bir araçtır.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Actual Contacts for Outlook

Outlook’ta kayıtlı kişilerinizi güncellemek ve doğrulamak için geliştirilmiş bir eklentidir. Kayıtlı kişilerinize, verilerini güncellemelerine izin veren bir kişisel form gönderebilir ve onların yanıtlarını otomatik olarak kayıtlarınıza işleyebilirsiniz.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Add Contacts

İleti gönderen veya alıcılarının adını ve e-posta adresini otomatik olarak Outlook Kişileri’nde saklamanızı sağlayan eklentidir. Ayrıca daha önce aldığınız veya gönderdiğiniz mesajlardaki kişilerin de saklanmasını bu eklenti ile sağlayabilirsiniz.

1 Kullanıcı Lisansı : 15 USD + KDV

E-mail Follow-Up

Gönderidiğiniz e-posta’ya belirlediğiniz zaman aralığında yanıt verilmediğinde sizi uyaran ve dilerseniz ilk mesajı içeren bir hatırlatıcı göndermenize imkan tanıyan eklentidir

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

HTML Email Archiver for Outlook

Tüm Microsoft Outlook klasörleriyle çalışan ve çeşitli görevler için kullanılan benzersiz bir eklentidir; Platform bağımsız bir HTML formatı veya platforma bağımlı CHM formatında arşivleme, Microsoft Outlook klasörlerini internette yayınlama, Microsoft Outlook’tan verileri mobil cihazlar da dahil olmak üzere diğer yazılım ve donanım platformlarına taşıma için kullanılabilen eklentidir.

1 Kullanıcı Lisansı : 49 USD + KDV

Live Signatures

Gönderdiğiniz e-postalara metin, tarih, saat ve hatta RSS akışları ekleyebilen, istenirse belirtilen bir text dosyasından aldığı bilgileri text ifade veya Kurumsal İmza olarak da kullanmanıza imkan sağlayan eklentidir.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

MAPILab NNTP for Outlook

Microsoft Outlook 2007, 2003 ve 2002/XP üzerinden haber gruplarının iletilerini okumanıza ve ileti göndermenize olanak veren bir eklentidir.

1 Kullanıcı Lisansı : 24 USD + KDV

Advanced Folders Watch

Microsoft Exchange Server’daki Microsoft Outlook klasörlerini ve Public klasörleri izleyerek yeni iletileri belirler ve bunlar için aktif ya da pasif kullanıcı bildirimleri oluşturulmasına izin verir.

Advanced Folders Watch kurumsal, ticari ve bireysel kullanımlar için tamamen ücretsizdir.

Advanced Security for Outlook

Outlook Güvenlik Uyarılarının görüntülenmesini engellemenize ve bu uyarılara neden olan her ürün için otomatik olarak uygulanacak, erişime izin verme, erişimi engelleme veya hiçbir şey yapmadan varsayılan Microsoft Outlook işleyicisini gösterme eylemlerinden birini ayarlamanıza olanak tanır.

Advanced Security for Outlook kurumsal, ticari ve bireysel kullanımlar için tamamen ücretsizdir.