Tedarikçilerimiz

Segment Bilgisayar Dış Tic Ltd. Şti.
Segment 2003 yılında İstanbul Mecidiyeköy’de kuruldu. Ürün portföyünde ses sistemleri, Kasalar, Network ürünleri, speaker çeşitleri, kablo ve multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi markalarıyla ithal etmekte veya kendi özgün markalarını kullanmakta.

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
1990 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Penta, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin lider teknoloji dağıtıcı şirketlerindendir.

Logosoft Bilgi Teknolojileri A.Ş.
1992 Yılında Türkiye’nin ilk Microsoft dağıtıcısı olarak kurulan Logosoft, Türkiye’de yaklaşık 2.500 bayiye katma değerli çözümler sağlamaktadır.

Koyuncu Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
Koyuncu Elektronik; bilişim teknolojileri, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği iş dallarında uluslararası markaların ürünlerini kullanıcılara satış kanalları üzerinden ulaştıran bir teknoloji distribütörü firmasıdır.

İnfonet 
İnternet ve Intranet güvenliği, sistem entegrasyonu ve hizmetleri konularında birçok başarılı projeye imza atan InfoNet, Dünyanın önde gelen güvenlik ürünlerinin – Check Point, RSA, Forcepoint, Trend Micro, Ipswitch Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Komtera Teknoloji A.Ş.
Komtera Teknoloji A.Ş. olarak, bilişim sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimimiz ve güvenlik çözümleri alanındaki uzmanlığımızla distribütörü olduğumuz dünya çapındaki lider markaların çözümlerini katma değerli hizmetlerle daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kurulduğumuz 1991 yılından beri, teknolojideki inanılmaz hızlı gelişimi yakından takip etmek ve tüketici beklentilerini öngörerek doğru ürünleri, doğru kanal iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize ulaştırmak en önemli kabiliyetimizdir.

INDEX Bilgisayar A.Ş.
İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 10.07.1989 tarihinde Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliği altında sağlamak amacı ile kurulmuştur. 

ArmAdA Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Armada Bilgisayar 1989 yılından bu yana dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısı ile bilişim sektöründe alanında lider uluslararası markaların tercih ettiği katma değer sağlayan bir distribütör konumundadır. Yeni nesil teknoloji ve çözümleri alanında uzman kadrosu ile iş ortakları üzerinden son kullanıcılara sunmaktadır.

Despec Bilgisayar Paz. Tic. A.Ş. 
Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret AŞ, Türkiye genelinde bilgisayar firmalarına, kırtasiyecilere ve bilişim marketlerine ihtiyaç duyulan hemen hemen tüm Bilişim Teknolojileri tüketim malzemelerini ( toner, mürekkep kartuş, şerit, yedekleme ürünleri, kağıt ürünleri) ve mobil ile IT aksesuar ürünlerini iyi organize olmuş bir distribütör kimliği ile dağıtmaktadır. 

Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş
Kanal iş ortakları için katma değerli dağıtıcı firma olmak amacıyla 2003 yılında İstanbul’da kurulan Artım Bilişim A.Ş., dağıtımını üstlenmiş olduğu ürün ve servisler için BT endüstrisinde öncü firma olmayı hedeflemektedir.