SSL Sertifika Yönetimi

Forsist Teknoloji, dünyanın en büyük güvenlik yazılımları üreticisi ve w3techs verilerine göre 1 numaralı SSL Sertifika Otoritesi COMODO tarafından sağlanan SSL ve ilişkili ürünler konusunda iş ortaklığı gerçekleştirmekte, SSL ve ilişkili tüm ürünlerin satış, yenileme ve destek hizmetlerinin sağlanmasında rol almaktadır.

Müşterilerinin SSL sertifika ihtiyaçlarını karşılamak ve desteğini vermekle kalmayıp, takip ve yenileme öncesi bilgilendirme hizmetlerini de sağlamaktadır.

Comodo Sertifika Yöneticisi

SSL/PKI izleme ve yönetimini basitleştirin.

Comodo Sertifika Yöneticisi, hangi sertifika otoritesinden alınmış olursa olsun, şirketlerin bünyeleri içindeki tüm sertifikaları kendi başına yönetmesine, anında yapılandırmalarına ve kontrol etmelerine imkân sağlarken, süresi dolmak üzere olan sertifikalar için de uyarıyor.

Gartner müşterileri, x.509 sertifika sürelerinin sona ermesini, sertifikaların yönetimi ile ilgili önde gelen bir sorun olarak belirtiyor.

Şirket güvenliğinizi nasıl koruyabileceğinizi öğrenin
Gartner araştırmasını indirin

Sertifika Yönetiminde Neden Comodo?

Comodo şirketlerin güveni muhafaza etmesine yardımcı olmak için, bu platformu Fortune 500 şirketleriyle ortaklaşa geliştirdi. Sektördeki uzmanlığını sağlamlaştıran Comodo, 2005 yılında, Sertifika Otoritelerini ve internet tarayıcılarını bir araya getiren ve dijital sertifika verilmesi ve yönetilmesi ile ilgili rehber ilkeler geliştiren bir konsorsiyum olan Sertifika Otoritesi/Tarayıcı (CA/B) Forumunu kurdu. Comodo, bu gün itibariyle, % 40’ın üzerinde küresel pazar payıyla dünyanın lider sertifika otoritesidir.