Diğer Şirkelerimiz

Forsist Teknoloji Limited Şirketi, 2016 yılının Ocak ayından bu yana faaliyet gösteren bir Teknoloji şirketi olmakla birlikte, sektördeki gücünü, yöneticilerinin uzun yıllardır aktif olarak yaptığı işler ve gerçekleştirdikleri projeler ile birlikte, grup şirketlerininden alır.

1999 yılında kurulan fakat ülkenin ekonomik dengelerinin alt üst olduğu bir döneme denk geldiği için faaliyetlerine son vermek zorunda kalan ETNA Bilgisayar Ltd. Şti. ile başlayan organizasyonel yapı, bugün 2006 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Dijital Dünya Ltd. Şti. ve 2009 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Docplant Doküman Yönetimi Ltd. Şti. ile birlikte bu şirketleri Sistem Yönetimi ve Teknoloji Danışmanlığı alanlarında desteklemek için 2016 yılı Ocak ayında kurulan Forsist Teknoloji Ltd. Şti. ile sürdürülmektedir.

2006 yılında kurulan Dijital Dünya, bugün Oracle’ın en büyük partnerlerinden PARTNERA iştiraki olarak Oracle E-Business Suite başta olmak üzere pek çok  kritik iş uygulamasına destek vermektedir.

2009 yılında kurulan DocPlant, Doküman Yönetimi ve Görüntü İşleme konularında geliştirdiği uygulamalarını Türkiye dışında İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’daki şirketlere de satmakta, bunlarla birlikte müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş  uygulamalar geliştirmektedir.